Turnieje z udziałem szachistów Chrobrego

W sobotę i niedzielę, 10 i 11 września b.r. w Poznaniu odbyła się kolejna „Grand Prix o Puchar Pięterka” (5 rund tempem 60’+30”). W stawce 32 uczestników Chrobrzacy zakończyli rywalizację na następujących miejscach:

8 – Mirosław Sobczak

22 – Iwo Maciejewski

26 – Michał Górecki

27 – Anna Oszutowska

30 – Jan Szeszycki

Wyniki turnieju

W sobotę, 10 września rozegrany został we Wrześni Charytatywny Turniej Szachowy „Gramy dla Zuzi” (7 rund P 15’). W stawce 56 uczestników nasi reprezentanci uplasowali się na następujących pozycjach:

16 – Franciszek Błochowiak – I miejsce w klasyfikacji chłopców do lat 9

20 – Krzysztof Prus

24 – Sebastian Błochowiak

38 – Antoni Prus

Wyniki turnieju

W rozegranym w sobotę, 3 września w Świdnicy II Świdnickim Festiwalu Szachowym (Open D, 8 rund P 60’), w stawce 20 uczestników Antoni Bernaciak uplasował na miejscu 7. Ten sam zawodnik w rozegranym w Gdańsku II Bałtyckim Turnieju Szachowym z okazji Międzynarodowego Dnia Szachów (grupa do lat 10) w stawce 42 uczestników uplasował się na miejscu 11.

Wyniki turnieju w Świdnicy

Wyniki turnieju w Gdańsku

Zdjęcia nadesłane przez Michała Bernaciaka