Uczestnicy Szkółki Szachowej MOK na turnieju w Poznaniu

W sobotę, 22 kwietnia w Poznaniu odbył się V Turniej Szachy w Szkole. W rozgrywkach, w swoich kategoriach wiekowych, wzięli także udział młodzi uczestnicy Szkółki Szachowej MOK. W grupie przeznaczonej dla uczniów III klas szkół podstawowych i młodszych rywalizowało 30 uczestników, a każdy z nich rozegrał 6 półgodzinnych partii. Nasi reprezentanci zajęli następujące miejsca: 11 Tymoteusz Bakaj – 3,5 punktów, 24 Anna Oszutowska i 26 Kamil Kula – oboje po 2 punkty.

W stawce 17 uczniów klas IV-VI, po rozegraniu 7 półgodzinnych rund, Wiktoria Manuszewska zgromadziła 3 punkty i uplasowała się na miejscu 14.

Zobacz także:

Wyniki V Turnieju  Szachy w Szkole, klasy do III

Wyniki V Turnieju  Szachy w Szkole, klasy IV-VI

Zdjęcia nadesłane przez Wiolettę Bakaj