Udane występy Chrobrzaków w Poznaniu i Wągrowcu

Do bardzo udanych zaliczyć należy występy reprezentantów Chrobrego, którzy w miniony weekend uczestniczyli w dwóch turniejach.

W sobotę, 9 czerwca odbył się w poznańskim klubie Raszyn Klasyfikacyjny Turniej Szachowy dla dzieci. W 6-rundowych zawodach rozegranych tempem P 30’ zwyciężył Alan Jagodziński, zaś jego brat Olaf uplasował się na miejscu 5.

Natomiast w niedzielę, 10 czerwca rozegrano Mistrzostwa Wągrowca w Szachach Błyskawicznych na dystansie 11 rund, tempem P 5’. W stawce 33 uczestników triumfował Paweł Nawrocki, zaś pozostali nasi zawodnicy zakończyli rywalizację na następujących pozycjach: 4 – Mirosław Sobczak, 6 – Karol Nawrocki, 7 – Zuzanna Szeląg (jednocześnie najlepsza kobieta i najlepszy junior do lat 18), 18 – Alan Jagodziński, 19 – Olaf Jagodziński, 22 – Karol Stanisławski, 24 – Anna Oszutowska, 29 – Diyar Banaszak-Aslanca.

Zobacz także:

Wyniki turnieju w Poznaniu

Zdjęcia z turnieju w Poznaniu

Zdjęcia z Wągrowca nadesłane przez Krzysztofa Szeląga