Udany występ Jagody Gołek na Mistrzostwach Polski Administracji Publicznej

Dużym sukcesem zakończył się udział Jagody Gołek w II Mistrzostwach Administracji Publicznej w szachach błyskawicznych i II Mistrzostwach Administracji Publicznej w szachach szybkich, które odbyły się odpowiednio 9 i 10 grudnia w Warszawie. W rozgrywkach blitza (P’3+2”) wśród 91 startujących, po rozegraniu 9 rund reprezentantka Chrobrego zdobyła 6 punktów, uplasowała się na wysokim 9 miejscu i triumfowała w kategorii kobiet.

Natomiast w mistrzostwach szachów szybkich, które przeprowadzono na dystansie 7 rund tempem 10’+5”, w stawce 101 uczestników, nasza zawodniczka zgromadziła 5,5 punktów, zajęła również 9 miejsce, a w  klasyfikacji szachistek była 2.

Mistrzostwa odbyły się pod patronatem honorowym Pani Beaty Szydło – Prezesa Rady Ministrów.

Zobacz także:

Wyniki Mistrzostw Polski Administracji Publicznej w szachach błyskawicznych

Wyniki Mistrzostw Polski Administracji Publicznej w szachach szybkich

Strona mistrzostw