W Łeknie bez powodzenia

Bez powodzenia zakończył się udział zespołu Chrobrego w tegorocznym finale wojewódzkim tradycyjnego turnieju o „Złotą Wieżę”, który w sobotę, 27 kwietnia odbył się w Łeknie koło Wągrowca. Turniej odbył się systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. W stawce 11 zespołów (2 seniorów, junior do lat 18 i kobieta) reprezentująca powiat gnieźnieński ekipa Chrobrego zajęła 5 miejsce, gromadząc 8 punktów meczowych. Zwyciężył powiat złotowski przed powiatem ostrowskim – obie drużyny po 10 punktów i powiatem wolsztyńskim – 9 punktów. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Łukasz Bardeli – 5,5, Wiesław Banach – 4, Szymon Banach – 6, Zuzanna Szeląg – 4.

 

Tym razem znacznie lepiej od szachistów spisali się gnieźnieńscy warcabiści, którzy w tej samej imprezie uplasowali się na wysokim drugim miejscu.

Zobacz także:

Zdjęcia z Wojewódzkim Finale Turnieju o „Złotą Wieżę” – Łekno, 27.04.2013 r.