W Gnieźnie rozegrano zjazd IV ligi seniorów

W niedzielę, 13 marca w auli Miejskiego Ośrodka Kultury rozegrano kolejny zjazd IV ligi seniorów. Wzięło w nim udział 10 wielkopolskich zespołów, wśród nich III drużyna gnieźnieńskiego Chrobrego.

W niedzielę, 13 marca w auli Miejskiego Ośrodka Kultury rozegrano kolejny zjazd IV ligi seniorów. Wzięło w nim udział 10 wielkopolskich zespołów, a wśród nich III drużyna gnieźnieńskiego Chrobrego. W pierwszym spotkaniu nasi zawodnicy zremisowali z zespołem Hetmana II Konin w stosunku 2,5:2,5, zaś w kolejnych odnieśli dwa wartościowe zwycięstwa nad drużynami Hetmana III Konin 3,5:1,5 oraz Tęczy I Turek 3:2. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Piotr Czapliński – 1 z 3 partii, Szymon Banach – 2 (3), Wiesław Adamczyk – 1 (2), Kazimierz Kujawski – 3 (3), Wojciech Doberschütz – 0 (1), Agata Wesołowska – 2 (3). Po 7 rundach zespół Chrobrego plasuje na 7 miejscu. Ostatni zjazd odbędzie się za dwa tygodnie w Witkowie.

Zobacz także:

Wyniki z IV Ligi Seniorów Gniezno 13.03.2011r.

Zdjęcia