W Łazach medale i awanse juniorów Chrobrego!

W nadmorskich Łazach zakończyły się dziś rozgrywane od 23.09 b.r. Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików.

W zawodach wzięli udział najlepsi młodzi adepci królewskiej gry z województwa wielkopolskiego i zachodniopomorskiego, którzy rywalizowali o medale, a przede wszystkim awanse do przyszłorocznych finałów Mistrzostw Polski. W najmłodszych grupach wiekowych (C 9 i D 9) awans uzyskiwało po 6 najlepszych zawodników i zawodniczek, zaś w grupach C 11, D 11, C 13 i D 13 po 4. Spośród naszych reprezentanów awans do finałów zapewnili sobie Aleksandra Łukasik (D 9),  Michał Górecki (C 9) i Karol Stanisławski (C 11). Chrobrzacy w poszczególnych grupach zakończyli rywalizację na następujących pozycjach:

D 9

Aleksandra Łukasik – 3 (awans do finału MP)

C 9

Michał Górecki – 3 (awans do finału MP)

D 11

Natasza Klimko – 5

Lena Frąckowiak – 7

Anna Oszutowska – 8

C 11

Karol Stanisławski – 4 (awans do finału MP)

Mikołaj Gubała – 21

D 13

Magdalena Pietrzak – 13

Trenerem naszej ekipy w Łazach był Krzysztof Chojnacki.

Zobacz także:

Wyniki grupy D 9

Wyniki grupy C 9

Wyniki grupy D 11

Wyniki grupy C 11

Wyniki grupy D 13

Zdjęcia nadesłane przez Łukasza Góreckiego i Rafała Stanisławskiego