W MOK-u rozegrano towarzyski turniej drużynowy

W towarzyskim turnieju drużynowym, który odbył się w sobotę, 5 maja b.r. w sali widowiskowej gnieźnieńskiego MOK-u uczestniczyło 6 pięcioosobowych zespołów. Poza trzema ekipami z Gniezna, udział wzięły zaprzyjaźnione zespoły ze Żnina, Konina oraz litewskich Radviliskis. Każda drużyna rozegrała 5 meczów, tempem po 45 minut czasu do namysłu dla zawodnika. Zwycięstwo odniósł UKS Smecz Konin, gromadząc 10 dużych punktów meczowych i wyprzedził ekipę Chrobrego I Gniezno – 8 punktów oraz szachistów z Radviliskis – 6 punktów. Na kolejnych miejscach uplasowały zespoły Baszty Żnin miejsce – 4 punkty, Chrobry II Gniezno – 2 punkty i Chrobry III Gniezno – 0 punktów. Turniej sprawnie sędziował Mirosław Sobczak.

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki (po zamieszczeniu w chessarbitrze)