W najbliższą sobotę, 3 grudnia szkolenie z arcymistrzem Jackiem Tomczakiem!

Serdecznie zapraszamy na szkolenie z arcymistrzem Jackiem Tomczakiem. Spotkanie odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w sobotę, 3 grudnia w sali 402.

GM Jacek Tomczak jest niezwykle utytułowanym zawodnikiem. Zdobywał medale na mistrzostwach Polski, Europy i świata, indywidualnie i drużynowo. Nie można nie wspomnieć chociażby o złotym krążku w Mistrzostwach Świata Juniorów, który zdobył w 2006 roku w Batumi czy o 3 miejscu w Indywidualnych  Mistrzostwach Polski w roku 2015 w Poznaniu. GM Jacek Tomczak z powodzeniem bierze udział także w gnieźnieńskich turniejach.

Na zdjęciu GM Jacek Tomczak podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski w Poznaniu, w 2016 roku.

Oto harmonogram szkolenia:

11.15-12.15 spotkanie ze szkółkowiczami z grupy poniedziałkowej. Zapraszamy również rodziców naszych najmłodszych adeptów. Będzie można posłuchać o początkach kariery arcymistrza i o jego największych sukcesach.

12.15-13.15 szkolenie dla juniorów z grupy średniozaawansowanej, którzy na zajęcia szachowe uczęszczają  w środy

13.15-13.45 przerwa i spotkanie arcymistrza  z przedstawicielami mediów

13.45-15.45 wykład otwarty dla wszystkich chętnych. Temat wykładu „Rekompensata za hetmana”

Uwaga. Szkolenie jest całkowicie bezpłatne dla jego uczestników.

Zobacz także:

Informacja o GM Jacku Tomczaku na stronie Szachy w Polsce