W najbliższy piątek pierwszy turniej z cyklu GP Dyrektora MOK w szachach szybkich 2018!

Już w najbliższy piątek, 19 stycznia b.r. zainaugurowany zostanie tegoroczny cykl Grand Prix Dyrektora MOK w szachach szybkich (8’+3″). Zachęcamy do zapoznania się z dołączonym poniżej komunikatem.

W stosunku do roku ubiegłego znacznie zwiększyła się pula nagród dla juniorów w różnych przedziałach wiekowych. Ma to zachęcić w jeszcze większym stopniu młodych adeptów sportu szachowego do udziału w tegorocznej edycji Grand Prix. Wzorem lat ubiegłych prosimy o zgłaszanie dwuosobowych zespołów, które rywalizować będą w klasyfikacji generalnej cyklu (szczegóły w komunikacie). 

Turnieje jak zwykle odbywać się będą w sali 301; zapisy do 17.30; pierwsza runda 17.45. Wysokość wpisowego podana jest w komunikacie. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także: 

Komunikat GP Dyrektora MOK w szachach szybkich 2018