W najbliższy weekend ruszają rozgrywki Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów

W sobotę, 23 lipca rozpoczynają się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów- II liga. Tegoroczne rozgrywki odbędą się podobnie jak w roku ubiegłym w Iwoniczu i potrwają do 31 lipca.

Nasza drużyna pod nazwą Frupp Chrobry Gniezno, ze wsparciem poznańskiej firmy Celiko S.A. wystąpi w składzie: juniorzy starsi- Krzysztof Raczyński, Piotr Kamiński, juniorzy młodsi- Jacek Miętkiewicz, Maksymilian Łepski, juniorka starsza- Zuzanna Szeląg i juniorka młodsza- Joanna Furtak. Joasia jest „nową twarzą”, wypożyczoną z klubu MKS Sandecja Nowy Sącz. Trenerem i opiekunem naszej reprezentacji jest Krzysztof Chojnacki. Zachęcamy do śledzenia wyników i transmisji on-line meczów naszych młodych szachistów.

Zobacz także:

Strona mistrzostw

Serwis turniejowy na chessarbiter