W piątek, 22.02 startuje GP o Puchar Dyrektora MOK

Jak już informowaliśmy, w piątek 22 lutego b.r. zainaugurowane zostaną tegoroczne rozgrywki GP o Puchar Dyrektora MOK.

Przypominamy, że – podobnie jak w poprzednich latach – oprócz klasyfikacji indywidualnej prowadzona będzie klasyfikacja drużynowa. Drużyny składają się z dwóch osób, przy czym jedną z nich musi być junior (do lat 14 co stanowi novum w stosunku do roku ubiegłego). Nowością jest też sposób przeliczania punktów dla juniora w klasyfikacji końcowej turnieju (w poprzednich edycjach ten sposób przeliczania stosowany był tylko w klasyfikacji open co powodowało, że w klasyfikacji rocznej par udział punktowy juniora był stosunkowo niewielki).

Zapisy do 17.30. Start pierwszej rundy o 17.45.

Uwaga: O godzinie 17.30 odbędzie się krótkie podsumowanie ubiegłorocznego cyklu oraz wręczenie nagród w poszczególnych klasyfikacjach.

Zobacz także:

Komunikat organizacyjny całego cyklu

Lista startowa turnieju z dnia 22.02.2019.