W piątek, 27 października wznowienie GP Dyrektora MOK

Informujemy, że w najbliższy piątek, 27 października w salach Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Łubieńskiego wznowiony zostanie tegoroczny cykl szachowej GP Dyrektora MOK. Poza miejscem rozegrania turnieju pozostałe elementy komunikatu pozostają bez zmian.

Przypominamy, że udział w zawodach jest całkowicie bezpłatny, zaś prawo gry w nim mają wszyscy zawodnicy LKS Chrobry Gniezno oraz mieszkańcy Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego, a także zaproszeni goście. Tradycyjnie rozegranych zostanie 7 rund tempem 7’ + 3”. Start I rundy o godz.17:30, zapisy do godziny 17:15.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

LINK TURNIEJOWY

Sędzią turnieju pozostaje Mirosław Sobczak, u którego zasięgnąć można informacji o turnieju oraz całym cyklu (tel.: 793427836).