W piątek, 10 stycznia inauguracja rozgrywek Grand Prix o Puchar Dyrektora MOK 2014

Jak już sygnalizowaliśmy, w najbliższy piątek, 10 stycznia rozpoczną się tegoroczne rozgrywki z cyklu Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. W stosunku do rozgrywek ubiegłorocznych nastąpiła zasadnicza zmiana polegająca na zastąpieniu turnieju błyskawicznego P 5′ turniejem szachów szybkich P 7’+3″, przeznaczonym dla wszystkich zawodników, bez względu na posiadaną kategorię szachową. Z tego powodu turnieje szachów szybkich dla dzieci P 15′ odbywać się będą raz w miesiącu, w terminach równolegle rozgrywanego turnieju błyskawicznego P 3’+2″. A zatem w 2014 roku rozgrywane będą następujące turnieje:

1. Komunikat o turnieju szachów szybkich P 10′ oraz P 7’+3″

2. Komunikat o turnieju szachów błyskawicznych P 3’+2″

3. Komunikat o turnieju szachów szybkich dla dzieci P 15′

Zaczynamy (10 stycznia) turniejem szachów szybkich P 10′. Początek wszystkich turniejów, podobnie jak w roku ubiegłym, czyli: zapisy do godziny 17.30. Start pierwszej rundy o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!