W piątek, 31 maja losowanie grupy A Mistrzostw Gniezna

Przypominamy o zbliżających się Mistrzostwach Gniezna, które odbędą się w gnieźnieńskim MOK-u w sobotę i niedzielę, 1 i 2 czerwca (szczegóły w artykule na naszej stronie www z 12 maja b.r.). Turniej w grupie A z udziałem 8 zawodników rozegrany zostanie systemem kołowym i w związku z tym istnieje konieczność wcześniejszego zamknięcia listy startowej i dokonania kojarzeń. Dlatego bardzo prosimy osoby zainteresowane i uprawnione do udziału w turnieju A (według rankingu oraz ubiegłoroczny zwycięzca grupy B) o przybycie na piątkowy turniej GP o Puchar Dyrektora MOK lub kontakt z sędzią Mistrzostw Gniezna p. Piotrem Przybylskim w nieprzekraczającym terminie: piątek, 31 maja 2013 r. godzina 20.00. Po piątkowym turnieju (po godzinie 20.00) odbędzie się losowanie numerów startowych i kojarzenie par w poszczególnych rundach.