W Poroninie zakończyły się rozgrywki I ligi seniorów

Od 3 do 11 września b.r. pierwszy zespół Chrobrego Gniezno przebywał w Poroninie, gdzie rozgrywane były rozgrywki I ligi seniorów. W gronie 10 zespołów, w 9 meczach gnieźnieńscy zawodnicy odnieśli 3 zwycięstwa, ponieśli 3 porażki i 3 razy zanotowali remis.

Punkty dla gnieźnieńskiego zespołu zdobyli: Rafał Lubczyński- 3, Krzysztof Chojnacki- 5, Jan Musiałkiewicz- 4,5, Paweł Musiałkiewicz- 4,5, Łukasz Bardeli- 5,wszyscy z 9 partii, Jagoda Gołek- 3,5 z 7 i rezerwowa Zuzanna Szeląg-1 z 2. Ekipa Chrobrego zdobyła 9 punktów meczowych, uplasowała się na 6 miejscu i tym samym utrzymała się w przyszłorocznych rozgrywkach I ligi. Indywidualny sukces odniósł Łukasz Bardeli, który wywalczył brązowy medal na V szachownicy.

Zobacz także:

Wyniki I ligi seniorów w Poroninie