W Poroninie zakończyły się rozgrywki II Ligi Juniorów

Od 17-25 czerwca b.r. odbywały się w Poroninie tegoroczne rozgrywki ogólnopolskiej II Ligi Juniorów w szachach klasycznych, które stanowiły Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów. W stawce 37 sześcioosobowych drużyn znajdowała się ekipa gnieźnieńskiego Chrobrego, która po rozegraniu 11 rund uplasowała się na miejscu 10 z dorobkiem 12 punktów meczowych (+5-4=2) i tym samym zapewniła sobie udział w przyszłorocznych rozgrywkach II ligi. Punkty dla naszej drużyny na poszczególnych szachownicach zdobyli:

  1. Jan Wojdak – 6,5
  2. Witold Lewandowski – 4,5
  3. Karol Stanisławski – 7,5 i wypełniona druga norma na I kategorię
  4. Michał Górecki – 6
  5. Marta Tomczak – 6
  6. Anna Oszutowska – 7

Trenerem i opiekunem naszej ekipy w Poroninie był Krzysztof Chojnacki.

Zobacz także:

Strona II ligi juniorów

Zdjęcia nadesłane przez Łukasza Góreckiego