W rozgrywkach Wielkopolskiej III Lidze Seniorów ze zmiennym szczęściem

W niedzielę, 5 stycznia 2014 roku odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie kolejny zjazd Wielkopolskiej III Ligi Seniorów. Reprezentujący Pierwszą Stolicę w tych rozgrywkach zespół Chrobrego II w pierwszym z niedzielnych meczów pewnie wygrał z drużyną MUKS „Wieża Kórnicka” Kórnik w stosunku 5-1. Natomiast w drugim spotkaniu nasz zespół dość pechowo przegrał z szachistami KTSz-Kalisz 2,5-3,5. Punkty dla gnieźnian w obu meczach zdobywali: Jan Musiałkiewicz – 1,5, Wiesław Banach – 1, Rafał Nowak – 1, Mirosław Sobczak – 1, Szymon Banach – 2, Zuzanna Szeląg – 1. W czasie rywalizacji uczestnicy mogli skosztować wypieków przygotowanych przez firmę „Ciasta z Miodowej” Agaty i Krzysztofa Szelągów.

 

 

Zobacz także:

Strona Wielkopolskiej III Ligi Seniorów

Zdjęcia nadesłane przez Krzysztofa Szeląga

Relacja TV Wielkopolska