W seniorskich rozgrywkach ligowych ze zmiennym szczęściem

W niedzielę, 14 stycznia b.r. odbyły się kolejne rundy rozgrywek Wielkopolskiej III oraz IV ligi seniorów. Występujące w nich zespoły Chrobrego tym razem grały ze zmiennym szczęściem.

 

Absencja chorobowa kilku zawodników spowodowała, że rywalizująca w III lidze ekipa Chrobrego II zremisowała najpierw z drużyną AZS Politechnika Poznańska Poznań 3-3, a następnie uległa silnemu zespołowi Korony Zakrzewo 1-5. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Krzysztof Raczyński 1,5, Szymon Banach – 0, Mirosław Sobczak – 1, Oktawia Wilk – 0, Jan Wojdak – 0,5, Zuzanna Szeląg – 1. 

Natomiast w rozgrywkach Wielkopolskiej IV Ligi (gr. B) Chrobry III zremisował 2,5-2,5 z ekipą Smecza II Konin oraz pokonał Gambit Śleśin 4-1. Nasi zawodnicy punktowali następująco: Kamil Żurawski – 2, Emil Wiśniewski – 0,5, Jan Kabziński – 0,5, Mateusz Żurawski – 1,5, Paulina Kałużna – 2. 

Z kolei występujący w tej samej klasie rozgrywkowej zespół Chrobrego IV pokonał Gambit Ślesin 4-1 oraz uległ Smeczowi Konin 1,5-3,5. Punkty dla Chrobrzaków zdobyli: Marcel Butyrowski – 1,5, Jan Kukorowski – 0,5, Piotr Krawczyk – 0,5, Rafał Macherzyński – 2, Agata Wesołowska – 1. 

Zobacz także: 

Strona Wielkopolskiej III Ligi Seniorów

Strona Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów, gr. B.