W Skorzęcinie rozegrano Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików

W dniach 24-30 września b.r. rozegrano w Skorzęcinie Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików.

W oddzielnych turniejach dziewcząt i chłopców w grupach do lat 9, 11 i 13 rywalizowało ponad siedemdziesięcioro zawodników z województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego, a wśród nich ośmioro reprezentantów gnieźnieńskiego Chrobrego. Ubiegali się oni o awans do przyszłorocznych Finałów Mistrzostw Polski. W grupach młodzików (juniorów do lat 9) awans uzyskało 6 najlepszych zawodników i zawodniczek, zaś w pozostałych po 4.

Nasi zawodnicy zakończyli zawody na następujących pozycjach:

D 9

Anna Oszutowska – 4

Aleksandra Łukasik – 6

C 9

Filip Witkowski – 10

D 11

Natasza Klimko – 9

Lena Frąckowiak – 12

C 11

Karol Stanisławski – 5

Oskar Radwański – 10 

C 13

Jan Wojdak – 8

Zobacz także: 

Szczegółowe wyniki

D 9

C 9

D 11

C 11

C13 

Zdjęcia nadesłane przez Arkadiusza Oszutowskiego