W Szczyrku rozpoczynają się rozgrywki II ligi juniorów

W poniedziałek, 22 lipca b.r. w Szczyrku rozpoczynają się tegoroczne rozgrywki II ligi juniorów, stanowiące Drużynowe Mistrzostwa Polski. W zawodach, które potrwają do 30 lipca biorą udział 43 zespoły z całego kraju, a wśród nich ekipa gnieźnieńskiego Chrobrego. Awans do przyszłorocznej I ligi uzyskują trzy najlepsze drużyny, zaś do lig wojewódzkich spadają zespoły, które zajmą miejsce 33 i niższe. Zapraszamy do śledzenia rywalizacji na oficjalnej stronie mistrzostw, a zwłaszcza do kibicowania naszym zawodnikom w partiach transmitowanych w Internecie „na żywo” (transmisja obejmować będzie pierwszych dziesięć spotkań z każdej rundy, zatem poniedziałkowy mecz Chrobrego z drużyną UKS Szachylice Chylice, rozgrywany na drugim stole będzie można śledzić on-line). Początek rund o godzinie 9.00; we wtorek i czwartek, 23 i 25 lipca rundy o 8.30 i 15.00; ostatnia runda (wtorek 30 lipca) o 8.30.

Zobacz więcej:

Strona II ligi juniorów – Szczyrk,22-30.07.2013 r.