W Szczyrku rozpoczynają się Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów

W dniach 6-12 listopada, w Szczyrku odbędą się Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów, w których weźmie udział pięciu szachistów Chrobrego. Piotr Kamiński, Dawid Romański, Marcel Butyrowski, Jan Kukorowski i Antoni Kamiński będą walczyć w swoich kategoriach wiekowych o awans do przyszłorocznych finałów Mistrzostw Polski. W grupach, w których rywalizować będą nasi zawodnicy awans uzyskuje pierwsza „dziesiątka”. Opiekunem i trenerem reprezentantów Chrobrego będzie mistrz międzynarodowy Krzysztof Chojnacki.

Zawody potrwają do 12 listopada. Pierwsza runda w niedzielę, 6 listopada o godzinie 9.00. Naszej ekipie życzymy powodzenia.

Zobacz także:

Strona zawodów

Wyniki grupy C 15- Marcel, Jan, Antoni

Wyniki grupy C 17- Piotr, Dawid