W Ustroniu zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18

Zakończyły się rozgrywane w Ustroniu w dniach 12-19 marca Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18. Zawody przeprowadzono systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund tempem 90’/40 + 30′ + 30” na ruch. W mistrzostwach wzięło udział czterech reprezentantów gnieźnieńskiego Chrobrego. W stawce 36 juniorek do lat 16 wysokie dziewiąte miejsce zajęła Zuzanna Szeląg (5,5 punktów). Wśród 40 zawodników do lat 16 najlepiej z naszych juniorów zaprezentował się Krzysztof Raczyński, który zgromadził 5 punktów i zajął 13 miejsce.

Pozostali nasi reprezentanci  uplasowali się na miejscach: 36 – Jan Kukorowski (3 punkty) i 40 – Jacek Miętkiewicz (1,5 punktów).

Opiekunem i trenerem naszych młodych szachistów był mistrz międzynarodowy Krzysztof Chojnacki.

Zobacz także:

Wyniki grupy D16

Wyniki grupy C16

Strona mistrzostw

Zdjęcia nadesłane przez Krzysztofa Chojnackiego

Galeria zdjęć na stronie organizatora