W Zdziechowie odbył się turniej szachów klasycznych

W weekend, 6-7 maja b.r. odbył się w Zdziechowie turniej szachów klasycznych pod nazwą „Każdy wygrywa” pod patronatem Wójta Gminy Gniezno Marii Suplickiej. W czterech grupach turniejowych, podzielonych według posiadanej kategorii szachowej rywalizowało ponad stu zawodników z wielu szachowych ośrodków. Reprezentanci Chrobrego uplasowali się na podium w następujących grupach:

W grupie A (II kat) zwyciężył Dawid Deptuła; w grupie B (III kat.) Tomasz Nawrocki był drugi; w grupie D (V kat. i bez kategorii) Sandra Wąsowicz zakończyła rywalizację na miejscu trzecim, wypełniając normę na IV kategorię.  

Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich 1918/19 w Zdziechowie w osobie Moniki Berlik oraz LKS Chrobry Gniezno.

Sędzią głównym turnieju był Mirosław Sobczak.

Wyniki grupy A

Wyniki grupy B

Wyniki grupy C

Wyniki grupy D