Wakacyjne zmagania szachistów Chrobrego

Trwają wakacyjne turnieje, w których – jak co roku – chętnie uczestniczą zawodnicy gnieźnieńskiego Chrobrego. W ostatnim czasie Chrobrzacy zanotowali w nich następujące wyniki:

 Zobacz także: 

1) W tradycyjnym memoriale M. Najdorfa w grupie B (9 rund) udział wzięło dwoje naszych juniorów, którzy w stawce 176 uczestników uplasowali się na następujących pozycjach:

67 – Zuzanna Szeląg – 5 punktów i wypełniona norma kandydacka

155 – Jan Wojdak – 3,5 punktów

Szczegółowe wyniki MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B

2) W turnieju szachów klasycznych Międzynarodowe Lato Poznań 2017 gr. OPEN (9 rund) również wystąpiło dwóch naszych juniorów, którzy w stawce 50 uczestnikw uplasowali się na następujących pozycjach:

17 – Jan Kukorowski – 5 punktów

34 – Witold Lewandowski – 3,5 punktów

Szczegółowe wyniki Międzynarodowe Lato Poznań 2017 gr. OPEN – 8-16.07.2017:

 

3) Poniżej zamieszczamy relację p. Wioletty Bakaj z jednodniowego turnieju szachów szybkich, który odbył się w miniona sobotę w Sękowie:

Relacja Wioletty Bakaj z Sękowa:

W sobotę, 15 czerwca b.r. pięciu reprezentantów Chrobrego Gniezno brało udział w X Turnieju Szachowym w Przedszkolu w Sękowie. W grupie B, w której na dystansie 6 rund rywalizowali juniorzy do 10 roku życia, w stawce 10 zawodników, dwa miejsca na podium przypadły naszym szkółkowiczom. 1 miejsce zajęła Lena Frąckowiak zdobywając 5 punktów natomiast 3 miejsce zajął Tymoteusz Bakaj zdobywając 4,5 punkty, tuż za nim na 4 miejscu Natasza Klimko 3,5 punkty. Kamil Kula 2,5 punkty, Karol Szeszycki 2 punkty. W 9-rundowym turnieju grupy A, powyżej lat 16, 2 miejsce zajął Mirosław Sobczak.

Zdjęcia z Sękowa nadesłane przez Wiolettę Bakaj  

Jednocześnie prosimy o przesyłanie relacji oraz informacji na temat występów zawodników Chrobrego we wszelkich turniejach rozgrywanych podczas tegorocznych letnich wakacji.