We Wrocławiu zakończyły się rozgrywki II ligi juniorów

W dniach 17-26 lipca b.r. we Wrocławiu odbywały się rozgrywki II ligi juniorów. W stawce 35 sześcioosobowych drużyn wystąpiła ekipa Chrobrego Gniezno, która zgromadziła 10 punktów i uplasowała się na 23 miejscu. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Stanisław Borkowski – 3,5, Witold Lewandowski – 3,5, Karol Stanisławski – 9,5 (złoty medal na III szachownicy), Michał Górecki – 6, Anna Oszutowska – 5, Aleksandra Łukasik – 4,5.

W towarzyszącym imprezie turnieju blitza (11 rund tempem 3’+2”) w stawce 110 uczestników Karol Stanisławski był 13 (III miejsce wśród zawodników do  lat 14), Michał Górecki 28, Stanisław Borkowski 46, Aleksandra Łukasik 99.

Trenerem drużyny Chrobrego we Wrocławiu był Krzysztof Chojnacki.

Strona II ligi

Zdjęcia nadesłane przez Monikę Górecką:

Zdjęcia nadesłane przez Agnieszkę Stanisławską: