Weekendowe turnieje z udziałem zawodników Chrobrego

W sobotę, 25 września w Tarnowie Podgórnym odbył się I Turniej Szachowy „Lwiątka przy szachownicy”. W turnieju OPEN (9 rund tempem 12’+3”), w stawce 27 zawodników pewne zwycięstwo z kompletem punktów odniósł Krzysztof Raczyński.

Wyniki turnieju

Natomiast w turnieju w grupie B, przeznaczonej dla zawodników do 15 roku życia i rankingu 1400, udział wzięło 26 młodych szachistów. W 6 rundowym turnieju P 15’ Iwo Maciejewski był 7, a Franciszek Błochowiak 17.

Wyniki turnieju

Natomiast w niedzielę, 26 września odbył się w Środzie Wielkopolskiej II Otwarty Turniej o Puchar Rektora Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wielkopolskiej. W 7-rundowym turnieju szachów szybkich tempem P 15’ udział wzięło 31 uczestników. Zawodnicy Chrobrego uplasowali się na następujących pozycjach:

2 – Adam Dźwikowski
10 – Antoni Prus
12 – Michał Górecki
13 – Tomasz Orczykowski
22 – Krzysztof Prus
28 – Łukasz Orczykowski

Wyniki turnieju

Foto nadesłane przez Tomasza Orczykowskiego