Wielkopolska Liga Seniorów – zjazd w Gnieźnie

Podczas zjazdu w Gnieźnie w niedzielę, 11 grudnia drużyny Chrobrego rozegrały 2 kolejne mecze w ramach rozgrywek Wielkopolskiej III Ligi Seniorów i Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów- grupa B. Ekipa trzecioligowa wygrała z zespołem OTSz Ostrów Wielkopolski II 6-0 i pokonała  KTS Kalisz 5-1. Dla drużyny LKS Chrobry II Gniezno punkty zdobywali: Szymon Banach 1,5 z 2, Krzysztof Raczyński 2 z 2, Wiesław Banach 1 z 1, Rafał Nowak 1,5 z 2, Mirosław Sobczak 2 z 2, Piotr Kamiński 1 z 1, Zuzanna Szeląg 2 z 2.

W rozgrywkach IV ligi drużyna Chrobry III Gniezno wygrała z ekipą UKS Smecz II Konin 5-0 i pokonała M-GOK Gambit Ślesin 3,5-1,5. Dla drużyny punktowali: Jacek Miętkiewicz 2, Emil Wiśniewski 1,5, Mateusz Żurawski 2, Ireneusz Krygier 1, Ewa Zamiar 2- wszyscy z dwóch partii.

Zespół LKS Chrobry IV Gniezno pokonał drużynę M-GOK Gambit Ślesin 4-1 oraz uległ ekipie UKS  Smecz II Konin 2-3. Punkty zdobywali: Marcel Butyrowski 1, Dawid Romański 2, Jan Kukorowski 1, Jacek Kukorowski 0, Agata Wesołowska 2- wszyscy z dwóch partii.

Nasza drużyna trzecioligowa podczas następnego zjazdu w Koninie, 15 stycznia zmierzy się z zespołem UKS Smecz Konin i ekipą TS-R Hetman Konin.

Drużyny Chrobry III i IV na zjeździe w Turku, 22 stycznia rywalizować będą z zespołami TTSzach Tęcza Turek i KTS II Kalisz.

Zobacz także:

Serwis turniejowy IV ligi

Serwis turniejowy III ligi

Zdjęcia ze zjazdu w Gnieźnie