Wojewódzkie finały drużynowych rozgrywek szkolnych

W pierwszych dniach marca uczniowie wielkopolskich szkół rywalizowali w wojewódzkich finałach Igrzysk Młodziezy Szkolnej.

Jak co roku byli wśród nich reprezentanci powiatu gnieźnienskiego, w szergach których znaleźli się juniorzy Chrobrego. W rozegranym w Skokach finale szkół gimnazjalnych zespół ZSG w Szczytnikach Duchownych zajął miejsce 6, zaś Gimnazjum nr 1 miejsce 13. W finale licealiady, która odbyła się 4 marca w Zbąszyniu II LO zakończyło rywalizację na miejscu 2, zaś I LO na 25. Natomiast w zorganizowanym równiez w Zbąszyniu finale wojewódzkim szkół podstawowych ZSP w Żydowie zajął miejsce 24, a Językowa Szkoła Podstawowa Prymus w Gnieźnie miejsce 37.   

Zobacz także:

Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Szkoły Gimnazjalne – Skoki, 2016.03.01

Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Szkoły Ponadgimnazjalne (licealiada) – Zbąszyń, 2016.03.04

Relacja z licealiady na portalu gniezno24.com

Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Szkoły Podstawowe – Zbąszyń, 2016.03.07