Wyjazd na turniej do Trzcianki

Przypominamy o zbliżającym się II Memoriale Szachowym im. Ferdynanda Dziedzica, który rozegrany zostanie w niedzielę, 4 marca b.r. w Trzciance.

Jest to największy jednodniowy (9 rund tempem po 15 minut na partię) turniej w Polsce. Na liście startowej znajduje się już niemal 150 uczestników, w tym praktycznie cała krajowa czołówka oraz zagraniczni arcymistrzowie legitymujący się rankingiem ponad 2700 punktów („światowa elita”). Udział w tego typu turnieju jest, zwłaszcza dla młodych zawodników, doskonałą okazją do podpatrzenia najlepszych, a przy odrobinie szczęścia lub skutecznej i dobrej grze, nawet możliwością konfrontacji z nimi. Dlatego zachęcamy wszystkich członków naszego klubu do uczestnictwa w tej prestiżowej i dobrze zorganizowanej imprezie szachowej. Informujemy jednocześnie, że korzystne jest zgłoszenie oraz wniesienie opłaty startowej do dnia 26 lutego, gdyż po tym terminie ulega ona zwiększeniu. Klub nie organizuje wyjazdu do Trzcianki, ale może pomóc w zbiorczym przekazaniu organizatorom festiwalu opłaty startowej. Prosimy zatem o podjęcie decyzji w sprawie wyjazdu do piątku, 24 lutego b.r. i poinformowanie o niej prezesa Emila Wiśniewskiego podczas najbliższego turnieju Grand Prix 90-lecia, który rozegrany zostanie w najbliższy piątek, jak zwykle w sali 402 Miejskiego Ośrodka Kultury, od godziny 17.45.

 

 

Zobacz także:

Lista startowa wraz z komunikatem festiwalu w Trzciance