Wyniki Chrobrzaków w turniejach minionego weekendu

Pracowicie spędzili miniony weekend zawodnicy Chrobrego, którzy reprezentowali nasz klub w kilku imprezach, osiągając następujące rezultaty:

Junior Krzysztof Raczyński z dorobkiem 6 punktów był 4 w silnie obsadzonym XXII Memoriale Stanisława Skowrońskiego, który rozegrany został w sobotę 21.11 w Poznaniu na dystansie 9 rund, tempem po 15 minut na zawodnika. 

Tego samego dnia rodzeństwo Kamińskich rywalizowało w Starachowicach w Mistrzostwach Polski Ministrantów w szachach szybkich (9 rund P 15′). W klasyfikacji szkół podstawowych Maria Kamińska była 22 z dorobkiem 5 punktów, wśród gimnazjalistów Antoni Kamiński zakończył rywalizację na miejscu 7 – również z dorobkiem 5 punktów, zaś wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych Piotr Kamiński zgromadził 6 punktów, co dało mu miejsce 4. 

Natomiast w dniach 21-22.11. b.r. w Jesiennym Turnieju w Stęszewie, rozgrywanym na dystansie 5 rund tempem po 60 minut + 30 sekund na posunięcie udział wzięło aż 7 naszych zawodników, którzy uplasowali się na następujących pozycjach: 8 Dawid Romański (3 miejsce w klasyfikacji juniorów do lat 18), 10 Zuzanna Szeląg (najlepsza kobieta) – oboje po 3,5 punktów, 15 Kamil Żurawski, 17 Wojciech Kukorowski (3 wśród juniorów do lat 12) – obaj po 3 punkty,  23 Jan Kukorowski – 2,5 punktów, 29 Mateusz Żurawski – 2 punkty, 37 Marek Romański – 1 punkt. 

W niedzielę, 22.11. b.r. w rozegranym w Szamotułach XVIII Festiwalu im. Henryka Grafki (9 pund P 10′) udział wziął Szymon Banach, który zdobywając 6,5 punktów zakończył rywalizację na miejscu 5.   

Zobacz także:

XXII Memoriał Stanisława Skowrońskiego – Poznań, 21.11.2015 r.

VII Mistrzostwa Polski Ministrantów w szachach szybkich – Starachowice, 21.11.2015 r. 

– szkoły podstawowe

– szkoły gimnazjalne

– szkoły ponadgimnazjalne

– zdjęcia nadesłane przez Pawła Kamińskiego (po otrzymaniu) 

Jesienny Turniej w Stęszewie OPEN A FIDE – Steszew, 21-22.11.2015 r.

– Zdjęcia ze Stęszewa nadesłane przez Krzysztofa Szeląga  

XVIII Festiwal Szachowy im. H. Grafki – Szamotuły, 22.11.2015 r.