Wyniki czwartego turnieju GP Dyrektora MOK 2019

W piątek 26 kwietnia b.r. odbył się czwarty w tym roku turniej z cyklu GP o Puchar Dyrektora MOK. 

W 7-rundowych zawodach rozegranych tempem 8’+3” udział wzięło 17 miłośników królewskiej gry w tym liczne grono jej najmłodszych adeptów. Zwycięstwo odniósł Emil Wiśniewski, który wyprzedził Szymona Banacha oraz Dariusza Łunkiewicza. W klasyfikacji juniorów do lat do lat 8 triumfował Michał Górecki; do lat 10 Anna Oszutowska; do lat 14 Karol Stanisławski; do lat 18 Zuzanna Szeląg. Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Następny turniej z tego cyklu odbędzie się w piątek, 10 maja. Zapisy do 17.30, pierwsza runda o 17.45. 

Zobacz także:

Wyniki czwartego turnieju

Klasyfikacja indywidualna po czterech turniejach

Klasyfikacja drużynowa po czterech turniejach