Wyniki drugiego w tym roku turnieju GP Dyrektora MOK

W piątek 22 marca b.r. odbył się drugi w tym roku turniej z cyklu GP o Puchar Dyrektora MOK.

W 7-rundowych zawodach rozegranych tempem 8’+3” udział wzięło 26 miłośników królewskiej gry w tym liczne grono jej najmłodszych adeptów. Zwycięstwo odniósł Zygmunt Kujawski, który wyprzedził Emila Wiśniewskiego oraz Mirosława Sobczaka. W klasyfikacji juniorów do lat do lat 8 triumfował Oliwier Radwański; do lat 10 Aleksandra Łukasik; do lat 14 Karol Stanisławski; do lat 18 Zuzanna Szeląg. Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Następny turniej z tego cyklu odbędzie się w piątek, 5 kwietnia. Zapisy do 17.30, pierwsza runda o 17.45. 

Zobacz także:

Wyniki drugiego turnieju

Klasyfikacja indywidualna po dwóch turniejach

Klasyfikacja drużynowa po dwóch turniejach