Wyniki I zjazdu Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów

W niedzielę, 19 lutego b.r. w auli Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie odbył się I zjazd Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów w szachach.

W rozgrywkach, które potrwają do końca kwietnia i wyłonią jedną drużynę awansującą do III ligi oraz 1 walczącą w barażu udział bierze 12 pięcioosobowych drużyn (4 seniorów i 1 seniorka). W tym gronie znajdują się trzy zespoły gnieźnieńskiego Chrobrego. Podczas I zjazdu rozegrano dwie zaplanowane rundy I i VII oraz awansem kilka spotkań z rund IX i X. Nasze zespoły walczyły ze zmiennym szczęściem. Chrobry II wygrał trzy spotkania: derbowy pojedynek z Chrobrym IV 3,5-1,5; z Gambitem Ślesin 4-1 oraz Tęczą Turek 4,5-0,5. Chrobry III uległ zespołom OTSz II Ostrów Wielkopolski oraz GKS Gorzyce Wielkie w stosunku 0-5. Natomiast Chrobry IV po porażce z Chrobrym II zremisował z drużyną M-G UKS Pogoń Nowe Skalmierzyce 2,5-2,5.

 

 

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki I Zjazdu Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów -Gniezno 19.02.2012 r.

Zdjęcia z I zjazdu