Wyniki II turnieju w ramach GP Dyrektora MOK

W piątek, 20 stycznia b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury rozegrano II turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK. Tym razem rywalizowano na dystansie 11 rund w klasycznym turnieju „blitza”, w którym każdy z graczy ma do dyspozycji po 5 minut na rozegranie partii. W zawodach, ktore na starcie zgromadziły 29 uczestników triumfował Wiesław Banach przed Łukaszem Bardeli oraz juniorem Szymonem Banachem – wszyscy po 9 punktów. Najlepszą zawodniczką imprezy okazała się Zuzanna Szeląg – 5,5 punktów. W klasyfikacji juniorów do lat 8 zwyciężył Gracjan Korytowski – 5 punktów; do lat 10 Szymon Nawrocki – 6 punktów; do lat 14 Karol Nawrocki – 7,5 punktów; a do lat 18 Szymon Banach – 9 punktów.

Następne turnieje w ramach GP Dyrektora MOK odbędą się 10 i 17 lutego b.r. od 17.45 w sali 402 Miejskiego Ośrodka Kultury.

Zapraszamy również na pierwszy z dziesięciu turniejów z okazji 90-lecia Gnieźnieńskiego Klubu Szachistów, który rozegrany zostanie w przyszły piątek, 27 stycznia b.r., również w sali 402 MOK-u od godziny 17.45. W turniejach tych każdy z graczy dysponować będzie po 10 minut na rozegranie partii.

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki turnieju P 5′ GP Dyrektora MOK 20.01.2012r.

Klasyfikacja generalna GP Dyrektora MOK po II turniejach