Wyniki III turnieju w ramach GP Dyrektora MOK

W piątek, 10 lutego b.r. odbył się III turniej tegorocznej edycji rozgrywek o Grand Prix Dyrektora MOK.

Tym razem rywalizowano w 11-rundowym turnieju, w którym każdy z graczy na rozegranie partii ma 3 minuty, a za każde wykonane posunięcie zegar automatycznie dodaje mu 2 sekundy. W stawce 38 zawodników zwycięstwo odniósł Łukasz Bardeli, który wyprzedził Pawła Nawrockiego – obaj po 10 punktów oraz Jana Kujawskiego – 8,5 punktów. Najlepszą zawodniczką turnieju okazała się Zuzanna Szeląg. Wśród juniorów w poszczególnych grupach wiekowych najlepszymi okazali się: do lat 8 – Dorota Doberschütz, do lat 10 – Szymon Nawrocki, do lat 14 – Wojciech Doberschütz, zaś do lat 18 – Szymon Banach. Następny turniej (P 5′) już w najbliższy piątek, 17 lutego od godziny 17.45 (zapisy do 17.30) w sali 402 MOK. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki GP Dyrektora MOK 3’+2” 10.02.2012r.

Klasyfikacja po III turniejach

Zdjęcia z turnieju GP Dyrektora MOK 10.02.2012