Wyniki kolejnego „blitza” o GP Dyrektora MOK

W piątek, 15 kwietnia b.r. odbył się siódmy w tegorocznym cyklu Grand Prix Dyrektora MOK turniej szachów błyskawicznych. 

Zawody, które na starcie zgromadziły 12 uczestników, rozegrane zostały systemem szwajcarskim na dystansie 7 podwójnych rund, tempem po 5 minut na zawodnika. Zwycięstwo z dorobkiem 11,5 punktów odniósł Karol Nawrocki, który wyprzedził Piotra Kamińskiego – 10 punktów i Pawła Nawrockiego – 9 punktów. Zawody sędziował Wiesław Banach. Następny „piątkowy” turniej (P 3’+2″) odbędzie się w piątek, 22 kwietnia. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także: 

Wyniki VII turnieju szachów błyskawicznych GP Dyrektora MOK (P 5′) – Gniezno, 15.04.2016 roku

Klasyfikacja generalna po 7 turniejach