Wyniki kolejnego turnieju GP Dyrektora MOK

W piątek, 23 maja b.r. rozegrano kolejne zawody w ramach rozgrywek Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie 2014. Tym razem rywalizowano w 7-rundowym turnieju szachów szybkich, w którym zawodnicy na zegarze mieli po 7 minut i za każde wykonane posunięcie otrzymywali dodatkowo 3 sekundy. Udział w nim wzięło 14 szachistów. Zwycięstwo z kompletem punktów odniósł Łukasz Bardeli, który wyprzedził Szymona Banacha oraz Dawida Romańskiego – obaj po 5 punktów. Wśród kobiet najlepszą okazała się Maria Kamińska. W klasyfikacji juniorów do lat 10 triumfował Mateusz Żurawski – 4 punkty; do lat 14 Antoni Kamiński – 3 punkty, zaś do lat 18 Szymon Banach. Turniej sprawnie sędziował Piotr Przybylski. Następną „piątkową” imprezą w MOK-u będzie turniej szachów błyskawicznych P 3’+2″, który zaplanowano na piątek, 30 maja b.r. Zapisy do 17.30, początek pierwszej rundy o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki X turnieju szachów szybkich P 7’+3″ – Gniezno, 23.05.2014 r.

Klasyfikacja GP 2014 w szachach szybkich po 10 turniejach