Wyniki kolejnego turnieju GP Elpos-Prymus-MOK 2019

W piątek, 15 marca b.r. rozegrano drugi turniej tegorocznej edycji Grand Prix Elpos-Prymus-MOK. 

 W sześciorundowych zawodach szachów szybkich (P 10′) udział wzięło 23 młodych adeptów królewskiej gry, którzy uczestniczą w cotygodniowych zajęciach „Szkółki Szachowej MOK”. Wyniki oraz dorobek punktowy triumfatorów w poszczególnych grupach wiekowych przedstawiają się następująco:

Grupa do lat 8:

1. Aleksander Meller – 3 

2. Michał Górecki – 3

3. Ignacy Kamiński – 2 

Grupa do lat 10: 

1. Aleksandra Łukasik – 4

2. Anna Oszutowska – 4

3. Filip Witkowski – 4

Grupa powyżej 10 lat:

1. Tymoteusz Bakaj – 5

2. Mikołaj Gubała – 4,5

3. Karol Stanisławski – 4,5 

Triumfatorzy otrzymali pamiątkowe kubki oraz medale ufundowane przez firmę Elpos, gadżety z Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Gnieźnie, zaś wszyscy uczestnicy słodycze. Zawody sprawnie sędziował Szymon Banach. Trzeci turniej cyklu odbędzie się już za dwa tygodnie, w piątek, 29 marca.

Zobacz także:

Wyniki turnieju

Klasyfikacja po drugim turnieju