Wyniki kolejnego turnieju GP ELPOS-PRYMUS-MOK

W piątek, 28 kwietnia w wypełnionej po brzegi sali 301 Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się kolejny turniej z cyklu Grand Prix ELPOS-PRYMUS-MOK. W przeznaczonych wyłącznie dla uczestników Szkółki Szachowej rozgrywkach wzięło udział 30 młodych adeptów królewskiej gry. Zawody przeprowadzono na dystansie 6 dwudziestominutowych rund.

Zwycięstwo w kategorii wiekowej zawodników  powyżej lat 10 odniosła Maria Kamińska (5,5 pkt.), która wyprzedziła Łukasza Orczykowskiego i Wiktora Jędrysa –obaj po 5 pkt.W klasyfikacji do lat 10 najlepszym okazał się Karol Stanisławski (4,5 pkt.), drugie miejsce zajął Grzegorz Urbanek (4 pkt.), a trzecie Oskar Radwański (3,5 pkt.). Wśród najmłodszych zawodników do lat 8 zwyciężył Kamil Kula, na drugim miejscu uplasowała się Anna Oszutowska– oboje po 3,5 punktów, a na trzecim Adam Wiśniewski (3 pkt.).

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali upominki, najlepsi – medale i nagrody.

Turniej sprawnie sędziował Mirosław Sobczak.

Następny turniej z cyklu Grand Prix ELPOS-PRYMUS-MOK odbędzie się w piątek, 19 maja. Pierwsza runda o 17.00. Zapisy do 16.45.

Zobacz także:

Wyniki trzeciego turnieju GP ELPOS-PRYMUS-MOK

Klasyfikacja po trzecim turnieju

Zdjęcia na stronie BeArtFoto