Wyniki kolejnych „piątkowych” turniejów dla juniorów i podsumowanie GP Elpos-Prymus-MOK w grupie B

W piątek, 20 listopada b.r. odbyły się w formule online dwa kolejne turnieje w ramach GP Elpos-Prymus-MOK 2020  (6 rund tempem P 10′).

W turnieju A, przeznaczonym dla zawodników z rankingiem 1400-1900, udział wzięło 9 zawodników. Zwycięstwo z kompletem punktów odniósł Karol Stanisławski przed Oskarem Radwańskim – 4,5 punktów i Anną Oszutowską, która była najlepszą juniorką – 4 punkty.

Następny turniej z tego cyklu odbędzie się w piątek, 28.11. b.r. Początek o godzinie 17.00.

Natomiast w turnieju B, który przeznaczony był dla zawodników do rankingu 1399 wystąpiło 7 zawodników. Zwyciężył z dorobkiem 5 punktów Iwo Maciejewski przed Maksymilianem Żelazowskim i Franciszkiem Błochowiakiem – obaj po 4 punkty. Najlepszą zawodniczką okazała sie Ewa Szeszycka

Był to ostatni turniej w tej grupie. Po rozegraiu ośmiu turniejów klasyfikacja generalna przedstawia się następująco: 

Wśród chłopców:

1. Franiciszek Błochowiak

2. Maciej Pankowski

3. Iwo Maciejewski

Wśród dziewcząt:

1. Ewa Szeszycka

2. Weronika Kulwińska

3. Joanna Ciechan

 

Oba turnieje sprawnie sędziował Szymon Banach. 

Zobacz także:

Wyniki turnieju A

Wyniki turnieju B

Klasyfikacja generalna obu turniejów