Wyniki kolejnych rund wielkopolskich lig seniorów

W niedzielę, 12 stycznia b.r. odbyły się kolejne ligowe zjazdy Wielkopolskiej III i IV Ligi (grupa B) Seniorów. Gnieźnieńskie drużyny, rywalizujące w obu klasach rozgrywkowych, wystąpiły tym razem w Ostrowie Wielkopolskim.

W Wielkopolskiej III Lidze Seniorów Chrobry II Gniezno walczył w Kórniku w meczach 6 i 7 rundy. Najpierw zremisował 2-4 z KTS Kalisz, a następnie wygrał w stosunku 4,5- 1,5 z ekipą JKSz Jarocin. Punkty dla Chrobrego zdobyli: Jan Wojdak – 0,5, Rafał Nowak – 1, Jarosław Tomczykowski – 0,5, Jan Kukorowski – 1,5, Emil Wiśniewski – 2 i Natasza Klimko – 1 (wszyscy z 2 partii).

Natomiast w Wielkopolskiej IV Lidze Seniorów drużyna Chrobrego III Gniezno przegrała 2-3 z OTSz II Ostrów Wielkopolski, a następnie pokonała OTSz III Ostrów Wielkopolski w stosunku 4-1. Punkty zdobyli: Mirosław Sobczak – 1, Zygmunt Kujawski – 0, Kamil Żurawski – 1,5, Mateusz Żurawski – 0,5, Anna Oszutowska – 1 (wszyscy z 2 partii). 

Występująca w tych samych rozgrywkach drużyna Chrobrego Prymusa Gniezno przegrała w OTSz III i OTSz II Ostrów Wielkopolski odpowiednio 2-3 i 0-5. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Szymon Banach – 1, Karol Stanisławski – 0,5, Oskar Radwański – 0, Filip Witkowski – 0, Lena Frąckowiak – 0,5 (wszyscy z 2 partii).

Zobacz także:

Strona W III LS

Strona W IV gr. B LS

Zdjęcia nadesłane przez Emila Wiśniewskiego: