Wyniki kolejnych turniejów GP Dyrektora MOK

W piątek, 22 marca b.r. odbył się szósty turniej XV, jubileuszowej edycji Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w grze błyskawicznej. Tym razem turniej rozegrano systemem kołowym na dystansie 11 rund w tempie po 5 minut dla zawodnika na rozegranie partii. W gronie 12 zawodników zdecydowane zwycięstwo z kompletem 11 punktów odniósł Łukasz Bardeli, który wyprzedził juniora Karola Nawrockiego – 10 punktów oraz Mirosława Sobczaka – 8,5 punktów. Najlepszą kobietą turnieju okazała się Zuzanna Szeląg z dorobkiem 5 punktów. Wśród juniorów do lat 18 zwycięzcą został Karol Nawrocki, zaś wśród zawodników legitymujących się III kategorią szachową triumfował Marek Romański – 1,5 punktów.

 

W tym samym czasie rozegrany został kolejny turniej z cyklu Grand Prix szkółki szachowej o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. Rozgrywki te przeznaczone są dla juniorów do IV kategorii szachowej włącznie. Tym razem na starcie stanęło 9 młodych adeptów królewskiej gry. Po rozegraniu 5 rund tempem po 15 minut dla zawodnika okazało się, że triumfatorem został Jan Kukorowski, który wyprzedził zgromadził 4,5 punktów i wyprzedził Wojciecha Kukorowskiego – 3,5 punktów oraz Szymona Nawrockiego – 3 punkty.

Następna impreza z cyklu GP Dyrektora MOK (turniej rozgrywany tempem po 10 minut dla zawodnika) odbędzie się w piątek, 5 kwietnia 2013 roku. Początek jak zwykle od godz. 17.45 (zapisy do 17.30). Serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Wyniki VI turnieju Grand Prix o Puchar Dyrektora MOK w grze błyskawicznej (P 5′) – 22.03.2013 r.

Klasyfikacja generalna Grand Prix o Puchar Dyrektora MOK w grze błyskawicznej po 6 turniejach

Wyniki VI turnieju o Puchar Granad Prix szkółki szachowej Dyrektora MOK – 22.03.2013 r.

Klasyfikacja generalna Grand Prix szkółki szachowej o Puchar Dyrektora MOK po 6 turniejach