Wyniki kwietniowego turnieju szachów szybkich GP MOK

W piątek, 21 kwietnia odbył się kolejny turniej szachów szybkich P 8’+3” z cyklu Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. W rozgrywkach wzięło udział 16 zawodników. Po rozegraniu 7 rund zwyciężył Paweł Nawrocki, który zgromadził 6,5 punktów. Miejsce drugie zajął Szymon Banach – 5,5 punktów, a na trzecim miejscu uplasowała się Zuzanna Szeląg – 5 punktów. Nagrodę niespodziankę za najlepszy wynik w kategorii wiekowej do lat 10 otrzymała Lena Frąckowiak.

Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski.

Następny turniej piątkowy (P 3’+2”) w ramach GP MOK odbędzie się 12 maja. Serdecznie zapraszamy. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45.

Zobacz także:

Wyniki 4 turnieju szachów szybkich

Klasyfikacja indywidualna po 4 turniejach

Klasyfikacja drużynowa po 4 turniejach