Wyniki listopadowego turnieju szachów szybkich GP Dyrektora MOK

W piątek, 6 listopada b.r. rozegrano pierwszy z listopadowych turniejów w ramach rozgrywek Grand Prix Dyrektora MOK. 

Odbył się wówczas turniej przeprowadzony systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. W gronie 14 uczestników zwyciężył z kompletem 7 punktów Szymon Banach, który wyprzedził Wiesława Banacha – 6 punktów i Zuzannę Szeląg – 4 punkty. Następną zaplanowaną „piątkową” imprezą w MOK-u będzie turniej szachów błyskawicznych P 5′, który rozegrany zostanie w dniu 20 listopada. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także: 

Wyniki IX turnieju GP Dyrektora MOK 2015 w szachach szybkich – Gniezno, 6.11.2015

Indywidualna klasyfikacja GP Dyrektora MOK w szachach szybkich po IX turniejach

Drużynowa klasyfikacja GP Dyrektora MOK w szachach szybkich po IX turniejach