Wyniki ostatniego kwietniowego turnieju GP Dyrektora MOK

W piątek, 29 kwietnia b.r. rozegrano czwarty tegoroczny turniej szachów szybkich w ramach Grand Prix Dyrektora MOK.

Jak zwykle przeprowadzony on został systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, tempem 8’+3”. W gronie 16 uczestników zwyciężył z dorobkiem 6 punktów Mirosław Sobczak, który wyprzedził Dawida Romańskiego – 5 punktów oraz Antoniego Kamińskiego – 4,5 punktów. Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Następną „piątkową” imprezą w MOK-u będzie turniej szachów szybkich P 8’+3”, który rozegrany zostanie w dniu 6 maja b.r. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy! 

Zobacz także: 

Wyniki IV turnieju GP Dyrektora MOK w szachach szybkich – Gniezno, 29.04.2016 roku

Klasyfikacja indywidualana po IV turniejach

Klasyfikacja drużynowa po IV turniejach

Zdjęcia nadesłane przez Krzysztofa Szeląga