Wyniki ostatniego przed wakacjami turnieju GP Dyrektora MOK

W piątek, 27 czerwca b.r. rozegrano kolejne zawody w ramach rozgrywek Grand Prix o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie 2014. Tym razem rywalizowano w 7-rundowym turnieju szachów szybkich, w którym zawodnicy na zegarze mieli po 7 minut i za każde wykonane posunięcie otrzymywali dodatkowo 3 sekundy. Z uwagi na zbliżający się okres wakacyjny udział w nim wzięło jedynie 7 szachistów. Zwycięstwo z kompletem punktów odniósł Łukasz Bardeli, który wyprzedził Marka Nawrockiego – 6 punktów oraz Dawida Romańskiego – 5 punktów. W klasyfikacji juniorów do lat 10 triumfował Mateusz Żurawski – 3 punkty, zaś do lat 18 Marek Nawrocki. Turniej sprawnie sędziował Piotr Przybylski. Następne turnieje z cyklu GP o Puchar Dyrektora MOK odbędą się już w nowym sezonie kulturalnym Miejskiego Ośrodka Kultury, czyli z początkiem września b.r.  Szczegóły znaleźć można na naszej stronie, w zakładce „Turnieje”.

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki XII turnieju szachów szybkich P 7’+3″ – Gniezno, 27.06.2014 r.

Klasyfikacja GP 2014 w szachach szybkich po 12 turniejach