Wyniki ostatniego przed wakacjami turnieju z cyklu GP Dyrektora MOK

W piątek, 22 czerwca b.r. rozegrano szósty turniej z cyklu Grand Prix Dyrektora MOK w szachach szybkich. 

W 7-rundowym turnieju rozegranym tempem 8’+3″ udział wzięło 17 zawodników. Zwycięstwo  z dorobkiem 6,5 punktów odniósł Wiesław Banach, który wyprzedził Szymona Banacha – 6 punktów oraz Kamila Żurawskiego – 4,5 punktów. W klasyfikacji juniorów do lat 18 triumfowała Zuzanna Szeląg; do lat 14 Mateusz Żurawski, do lat 10 Karol Stanisławski, zaś do lat 8 Aleksandra Łukasik.  

Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Następny turniej z tego cyklu odbędzie się już po wakacjach, 21 września b.r.  

Zobacz także: 

Wyniki szóstego turnieju GP Dyrektora MOK

Klasyfikacja indywidualna po szóstym turnieju

Klasyfikacja drużynowa po szóstym turnieju