Wyniki ostatniego w tym roku turnieju GP Dyrektora MOK w szachach szybkich

W piątek, 4 grudnia b.r. rozegrano ostatni w tegorocznej edycji Grand Prix Dyrektora MOK turniej szachów szybkich.

Jak zwykle przeprowadzony on został systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. W gronie 21 uczestników zwyciężył z dorobkiem 6,5 punktów Paweł Nawrocki, który wyprzedził Łukasza Bardeli – 6 punktów i juniora Dawida Romańskiego – 4 punkty. Turniej sprawnie sędziował Szymon Banach. Następną – i jednocześnie ostatnią w 2015 roku –  „piątkową” imprezą w MOK-u będzie turniej szachów błyskawicznych P 3’+2”, który rozegrany zostanie w dniu 18 grudnia. Zapisy do 17.30. Pierwsza runda o 17.45. Wszystkich serdecznie zapraszamy! Bezpośrednio przed tym turniejem (o godzinie 17.30) nastąpi podsumowanie oraz wręczenie nagród dla triumfatorów tegorocznych rozgrywek Grand Prix Dyrektora MOK w szachach szybkich i błyskawicznych.

Zobacz także: 

Wyniki X turnieju GP Dyrektora MOK 2015 w szachach szybkich – Gniezno, 4.12.2015

Końcowaklasyfikacja indywidualna GP Dyrektora MOK w szachach szybkich

Końcowa klasyfikacja drużynowa GP Dyrektora MOK w szachach szybkich

Zdjęcia nadesłane przez Krzysztofa Szeląga