Wyniki ostatniego wrześniowego turnieju w MOK

W piątek, 26 września b.r. w Miejskim Ośrodku Kultury rozegrano kolejny turniej w ramach Grand Prix Dyrektora MOK 2014. Był nim turniej szachów błyskawicznych P 3’+2″, w którym udział wzięło 11 uczestników. W jego trakcie odbyło się 7 rund systemem szwajcarskim, w których skojarzona para rozegrała dwie partie (białym i czarnym kolorem). Z kompletem 14 punktów zwyciężył Łukasz Bardeli, który wyprzedził Piotra Kamińskiego – 11 punktów oraz Szymona Banacha – 10 punktów. Wśród kobiet najlepszą była Zuzanna Szeląg – 8 punktów; wśród juniorów triumfował Piotr Kamiński, zaś w gronie zawodników z III kategorią Maksymilian Łepski – 7 punktów.

Turniej sprawnie sędziował Piotr Przybylski. Następny turniej (P 10′) w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się w piątek, 3 października. Początek o 17.45.Zapisy do 17.30. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Zobacz także:

Wyniki VII turnieju GP w szachach błyskawicznych o Puchar Dyrektora MOK 2014 – 26.09.2014 r.

Klasyfikacja GP w szachach błyskawicznych o Puchar Dyrektora MOK 2014 po 7 turniejach